Keevkihiga sügavkülmik

Keevkihiga sügavkülmik

Vedel tunnel-sügavkülmikuid kasutatakse väikeste toidutükkide külmutamiseks, mis võivad ulatuda viilutatud või kuubikuteks lõigatud köögiviljadest, puuviljadest ja marjadest kuni liha, linnuliha, mereandide (nt väikesed kalad või krevetid) ja väikeste piimatoodete või keedetud toodeteni.

Sügavkülmik on varustatud ülitõhusa ja sanitaarse aurustiga, mis kasutab uusimat vedeliku etteande meetodit ja mille soojusvahetus on 20% kõrgem kui traditsioonilistel meetoditel. Meil on kahte tüüpi: poolvedel- ja täiskedeldatud, mis vastavad erinevatele toodete külmutamisrakendustele.


  • Keevkihiga sügavkülmikus kasutatakse toidukvaliteediga roostevabast terasest võrku, mida on lihtne puhastada ja mis on korrosioonikindel.
  • Suurepärase jahutusomaduse saavutamiseks on see varustatud roostevabast terasest tsentrifugaalventilaatoriga.
  • See on varustatud konveierlindi takistusseadmega, et tagada külmutatud toodete ühekordne külmutustõhusus.
  • Keevtunneliga sügavkülmik kasutab paneelide tootmiseks imporditud külmhoonete isoleeritud paneelide tootmisliini, mis on nii energiasäästlik kui ka kvaliteetne.
  • Külmutusseadmed on varustatud intelligentse keskjuhtimissüsteemi, automaatse tuvastusseadme ja hoiatustuledega, mida kasutajatel on lihtne kasutada ja hooldada.
Tõhus tsentrifugaalventilaator
Valime erinevate suure tõhususega ventilaatorite hulgast, et need sobiksid erinevatele stsenaariumidele.
Vibratsiooniseade
Erinevad lisaseadmed erinevatele toodetele, et tõsta külmutuskvaliteeti, hoida toodet eraldi ja suurendada külmutusvõimsust.
CIP automaatne puhastussüsteem
Erinevad puhastusrežiimid on valikulised. Puhastage ja desinfitseerige kiirkülmutatud masina sisemus igakülgselt, et see vastaks toiduohutuse tootmise sanitaarnõuetele.
Täielikult keevitatud põrand
Avatud struktuuriga disain muudab selle puhastamise lihtsaks. Lisavarustusena on saadaval täielikult keevitatud korpus.
Puu- ja köögiviljatooted
Pagaritooted
liha
Valmistatud söök

Võta ühendust