Kokkupõrketunneli sügavkülmik

Kokkupõrketunneli sügavkülmik

Kokkupõrkega sügavkülmikus kasutatakse suure kiirusega õhujugasid, mis suunavad oma jõu toiduaine üla- ja alaosale, et eemaldada toote pinda ümbritsev õhu- või termiline barjäär. 

Kui see barjäär või soojuskiht on eemaldatud, võimaldab see toodet kiiremini külmutada. See toiming aitab oluliselt lühendada töötlemisaega, andes külmumisajad, mis on sarnased krüogeensete seadmetega. Lisaks on tegevuskulud sarnased traditsiooniliste mehaaniliste seadmete omadega.


  • Kiiremad külmumisajad toovad kaasa väiksemad jääkristallid, mis tähendab vähem rakukahjustusi toiduainetele. Tooted on mahlasemad, parema tekstuuriga ja sulatamisel vähenevad tilkumiskadu.
  • Karastage toidu pind kiiresti ja lukustage sisemine niiskus, et minimeerida dehüdratsioonikadu.
  • Lühike külmutamisaeg mitte ainult ei säilita toidu värskust ja toiteväärtust, vaid tagab ka hea külmutamise efektiivsuse.
  • Energiasääst ja väike jalajälg.
Fännid
Kõrge efektiivsusega tsentrifugaalventilaator, mis vastab suure õhuhulga ja suure õhukiiruse vajadustele. Ventilaatori konstruktsiooni on lihtne puhastada ja hooldada. Täielikult suletud mootor töötab sujuvalt ja kestab kaua.
Tõhus aurusti
Disain simuleeriti Euroopa professionaalse soojusvaheti tarkvaraga. Kõiki torusid laiendatakse pigem hüdrauliliselt kui mehaaniliselt. Ühtlasem laienemine ja tihedam sobivus toru ja ribide vahel. Parem soojusvahetuse jõudlus. Muutuv uimede samm, mida kasutatakse härmatise tekke edasilükkamiseks uimede pinnal. Pikem jäätumisintervall. Lihtne juurdepääs ja puhastamine Uimede materjal: alumiinium, alumiinium-magneesiumisulam
Hügieeni disain
Hügieenidisain, kõik roostevabast terasest konstruktsiooniosad, täielikult keevitatud, täielikult kooskõlas toiduainete töötlemise hügieenitavadega.
Õhusulatussüsteem
Eemaldage külmiku töötamise ajal aurusti ribi pinnalt jää õigeaegselt. Tagage sügavkülmiku pikk ja pidev töö, vähendage aurusti jäätumist ja parandage tootlikkust.
TEHNILISED
struktuur
struktuur
Üks vöö / kaksikvöö
Vöö laiuse vahemik
1200mm-1500mm
Korpuse pikkuse vahemik
Tahke rihma tüüp: 11.7–22.36 m, saab kohandada
Karbid
Isoleeritud korpus 100 mm paksuste polüuretaanseinte, sisevalgustuse ja roostevabast terasest kattega. Täielikult keevitatud korpus on valikuline.
Vöö
Vöö tüüp
Toiduklassi SS kindel vöö
Sööda pikkus
2200 kuni 5000 mm, saab kohandada
Väljavoolu pikkus
1200mm, saab kohandada
Elektrilised andmed
Toiteallikas
Kohalik riigipinge
Juhtpaneeli korpus
Juhtpaneel roostevabast terasest
Kontroll
PLC juhtimine, puutetundlik ekraan, turvaandurid
Külmutusandmed
Külmaaine
Freoon, ammoniaak, CO2
pool
Roostevabast terasest/alumiiniumist torud, alumiiniumist ventilaatorid ja ventilaatorid
Aurustumistemp
-45 ℃
Viivitusaeg
Tugev rihma tüüp: reguleeritav 3-60 min
Mereannid
Hiina kondiitritooted
Puuviljad ja köögiviljad
Valmistatud söök

Võta ühendust