Ühe spiraaliga sügavkülmik

Ühe spiraaliga sügavkülmik

Square Technology toodetud ühe trumliga madalpinge spiraalsügavkülmik sobib üksikute granuleeritud ja väikeste tükikeste toiduainete kiirkülmutamiseks.

Kuid mille suuremahulised külmutusseadmed kehtivad ka üksikute kiirkülmutatud suurte ja suurte sügavkülmutatud toiduainete puhul, nagu valmistoidud, terved kanad, terved kalad jne. Sisse- ja väljalaskeasendi kõrgust saab madala pingega spiraalsügavkülmikus reguleerida, et see vastaks klientide tootmisliinidele enne ja pärast, ning seda saab varustada ka sobivate konveieritega.


  • Spiraalsügavkülmik on varustatud kõrge efektiivsusega sanitaaraurustiga, kasutades uusimat vedeliku etteande meetodit, mis muudab soojusvahetuse efektiivsuse rohkem kui 20% kõrgemaks kui traditsioonilistel sügavkülmikutel.
  • Spiraalses sügavkülmikus kasutatakse sümmeetrilist ja sujuvat ümmargust õhukanali kujundust, mis suurendab soojusvahetuse efekti.
  • Varustame toidukvaliteediga roostevabast terasest võrkvöö ja spiraalsügavkülmikuga plastikust modulaarse rihmaga vastavalt erinevate toodete erinevatele nõuetele.
  • Spiraalsügavkülmik on varustatud intelligentse keskjuhtimissüsteemi, automaattuvastus- ja häirevalgustusseadmega, mida on kasutajatel mugav kasutada ja hooldada.
Tõhus aurusti
Disain simuleeriti Euroopa professionaalse soojusvaheti tarkvaraga. Kõiki torusid laiendatakse pigem hüdrauliliselt kui mehaaniliselt. Ühtlasem laienemine ja tihedam sobivus toru ja ribide vahel. Parem soojusvahetuse jõudlus. Muutuv uimede samm, mida kasutatakse härmatise tekke edasilükkamiseks uimede pinnal. Pikem jäätumisintervall. Lihtne juurdepääs ja puhastamine Toru materjal: roostevaba teras, alumiinium Uime materjal: alumiinium
Lõpp-elementide analüüs
Spiraalsügavkülmiku projekteerimisel tehakse struktuurianalüüs, et tagada selle konstruktsiooni terviklikkus töö ajal.
TEHNILISED
struktuur
struktuur
Üks trumm
Puuri dia.
1620 kuni 5800mm
Tasemed
2 kuni 40 astet
Karbid
Isoleeritud korpus 125 mm / 150 mm paksuste polüuretaanseintega, sisevalgustus, roostevabast terasest kattekihiga täielikult keevitatud korpus (valikuline).
Mezzanine
vabatahtlik
Vöö
Vöö
Toidukvaliteediga SS-võrkrihm modulaarne plastrihm
LAIUS
520 et 1372 mm
Sööda pikkus
500 kuni 4000 mm
Väljavoolu pikkus
500 kuni 4000 mm
Elektrilised andmed
Toiteallikas
Kohalik riigipinge
Juhtpaneeli korpus
Juhtpaneel roostevabast terasest
Kontroll
PLC juhtimine, puutetundlik ekraan, turvaandurid
Külmutusandmed
Külmaaine
Freoon, ammoniaak, CO2
pool
Roostevabast terasest alumiiniumtorud, alumiiniumist uimed, varieeruvad uimede sammud, kaugviskeventilaatorid
Aurustumistemp
-40 ℃ kuni -45 ℃
Viivitusaeg
Reguleeritav 4 kuni 200 mm
Veetooted
Linnulihatooted
Pagaritooted
Pagaritooted
Valmistoidud
Mugavad / konserveeritud tooted
Jäätisetooted
Puu- ja köögiviljatooted

Võta ühendust