Topeltspiraalne sügavkülmik

Topeltspiraalne sügavkülmik

Square Technology toodetud madala pingega spiraalne sügavkülmik topelttrumlitega sobib granuleeritud ja väikestest toitudest, suuremahulistest külmutatud toiduainetest, näiteks valmistoidud, terve kana ja terve kala, eraldi sügavkülmutatud. Kahekordse trumli spiraalsete sügavkülmikute positsioonid söövad ja väljuvad madalal, muutes selle mugavaks kasutamiseks ja sobitades paremini klientide tootmisliine.


  • Spiraalsügavkülmik on varustatud kõrge efektiivsusega sanitaaraurustiga, kasutades uusimat vedeliku etteande meetodit, mis muudab soojusvahetuse efektiivsuse rohkem kui 20% kõrgemaks kui traditsioonilistel sügavkülmikutel.
  • Spiraalses sügavkülmikus kasutatakse sümmeetrilist ja sujuvat ümmargust õhukanali kujundust, mis suurendab soojusvahetuse efekti.
  • Varustame toidukvaliteediga roostevabast terasest võrkvöö ja spiraalsügavkülmikuga plastikust modulaarse rihmaga vastavalt erinevate toodete erinevatele nõuetele.
  • Spiraalsügavkülmik on varustatud intelligentse keskjuhtimissüsteemi, automaattuvastus- ja häirevalgustusseadmega, mida on kasutajatel mugav kasutada ja hooldada.
Õhusulatussüsteem
ADF puhub suure kiirusega survestatud õhu impulsse korduvalt üle aurusti ribide, samal ajal kui tooted jätkavad töötamist sügavkülmikus. Sügavkülmiku sisetemperatuur on stabiilsem, kuna ribil on vähem härmatist. Tänu pikemale tööajale suureneb tootmisvõimsus.
CIP (kohapealne puhastamine)
Süsteem puhastab ja desinfitseerib sügavkülmiku sisemuse täielikult, et täita toiduohutuse tootmise sanitaarnõudeid. Meie süsteemi disain on programmeeritud kohandatud CIP-retseptidega, mis sobivad erinevate toodete ja vajadustega.
TEHNILISED
struktuur
struktuur
Topelttrumm
Puuri dia.
1620 kuni 5800mm
Tasemed
2 kuni 40 astet
Karbid
Isoleeritud korpus 125 mm / 150 mm paksuste polüuretaanseintega, sisevalgustus, roostevabast terasest kattekihiga täielikult keevitatud korpus (valikuline).
Mezzanine
vabatahtlik
Vöö
Vöö
Toidukvaliteediga SS-võrkrihm modulaarne plastrihm
LAIUS
520 et 1372 mm
Sööda pikkus
500 kuni 4000 mm
Väljavoolu pikkus
500 kuni 4000 mm
Elektrilised andmed
Toiteallikas
Kohalik riigipinge
Juhtpaneeli korpus
Juhtpaneel roostevabast terasest
Kontroll
PLC juhtimine, puutetundlik ekraan, turvaandurid
Külmutusandmed
Külmaaine
Freoon, ammoniaak, CO2
pool
Roostevabast terasest alumiiniumtorud, alumiiniumist uimed, varieeruvad uimede sammud, kaugviskeventilaatorid
Aurustumistemp
-40 ℃ kuni -45 ℃
Viivitusaeg
Reguleeritav 4 kuni 200 mm
Veetooted
Linnulihatooted
Pagaritooted
Pagaritooted
Valmistoidud
Mugavad / konserveeritud tooted
Jäätisetooted
Puu- ja köögiviljatooted

Võta ühendust